W sobotni wieczór 11 stycznia spotkaliśmy się w licznym gronie Rotarian z całej Polski i naszych gości na spektaklu muzycznym „Na wschód od Hollywood” w warszawskim Teatrze Rampa.

Jako jedyny Klub w Dystrykcie wraz z naszym klubem Rotaract – RAC Warszawa postanowiliśmy zaangażować się w pomoc dla Australii. Nasz nieoceniony Kolega Robert Tondera zorganizował dla nas spektakl (którego był jednym z głównych wykonawców) oraz przygotował aukcję obrazu „Beauty and the Beast” namalowanego specjalnie na tę okazję przez Martynę Domozych. Zebraliśmy kwotę 4480 zł. Dodatkowo, kolega Rtn Rafał Misztalski z Warszawskiego Klubu Rotariańskiego wylicytował ten obraz za kwotę 4500 zł a następnie przekazał go naszemu Dystryktowi do ponownej licytacji, za co bardzo dziękujemy koledze Rafałowi. Finalnie tego wieczoru została zebrana kwota 9000 zł.

Naszą akcję objęła Patronatem Gubernator Dystryktu 2231 Małgorzata Wojtas, która w swoim styczniowym liście do wszystkich Rotarian w Polsce zachęciła kluby naszego Dystryktu, aby wsparły tę inicjatywę.

Darowizny można wpłacać bezpośrednio na konto naszego Klubu Rotary Warszawa Józefów (posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego).

Wpłat można dokonywać do 24 stycznia 2020 na poniższy numer konta:
Bank: Alior Bank
Konto numer: 06 2490 0005 0000 4530 7325 3404
Dopisek: Działalność statutowa. Australia.

Aukcja obrazu „Beauty and the Beast” będzie trwała do 22 stycznia 2020 do godz. 23:59. Oferty ze stawką proszę kierować bezpośrednio do Sekretarza Dystryktu Grega Gregorczyka mailowo na adres: [email protected]